-= Sanct Lor =-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alearis

+2
Shedy
Alearis
6 posters

Goto down

Alearis Empty Alearis

Příspěvek  Alearis Thu Dec 11 2008, 23:45

Zdravim, ve svete wow se pohybuji pres 2 roky. Zacal jsem jiz na drak'thulu za alianci. Kdyz me za moji gnom rogunu zabil hordak, nastval sem se a smazal alianci. Zalozil jsem si undead maga, kde jsem se dostal do guildy Legie zatracenych. Byla to guilda podobna vasi, spis o lidech nez o progressu. Stridave jsem hral maga, rouga, huntera a po vydani datadisku paladina, az jsem nakonec skoncil s rougem na 70 lvl. Ziskal jsem equip z normal a heroic instanci (jeste v dobe kdy nebyla S1 za honory) a zacal progress KZ. Dostal jsem se az k princovi, ktereho jsme dali na 17%. V te chvily se guilda rozpadla a me se raidovani znechutilo. Zacal jsem expit maga a kdyz sem byl kolem levelu 50, bylo mozne si koupit S1 za honory. Tak jsem si za rouga udelal set s asi 250 resi a zacal jsem hrat pvp. Spis hral..., gangoval jsem hodne (ovsem 70 co meli full hp, nejsem srab co dorazi kdyz mate 10% hp nebo ten co zabiji lvl 30). Kolem kvetna 2008 jsem doexpil maga na 70 a stal se novym mainem. Byl jsem prijat do guildy CESKE CHLEVY A MARNICE, kde sem se dostal z modreho hrdiny na full epic (940 spell dmg, hit cap, 33% fire crit Armory mag Armory roug ). Prosel jsem cele KZ, ZA, gruul, mag, 3/4 TK 2/6 SSC, progress leotheras. Na konci prazdnim jsem prestal raidovat a zacal hrat opet rouga na pvp. Kdyz prisel datadisk zalozil jsem si death knighta, ktery je ted 80 (Armory). Mozna se ptate, proc je mag a roug na dentargu a DK na DT? Je to proto ze jsem chtel utect od CZ komunity a jelikoz byla free migrace na dentarg, nevahal jsem a sel. Bohuzel, dentarg mi moc nesedl, tak jsem po 10 dnech odmigroval za penize zpet na DT pouze s DK, jelikoz nemam tolik penez. Casem si mozna presunu i maga a rouga. To je snad vse z wow, ted neco malo k RL

Je mi 16 let, bydlim v Praze. Chodim na SPSE v Uzlabine, obor informacni technologie (11010101110010001). Rad se divam na serialy jako je How i met your mother, The big bang theory, IT crowd a spoustu dalsich. Na internetu nemam rad smajlik "XD ci xD". Docela se zajimam o fyziku a techniku (I kdyz o tom nic nevim, tak me to zajima a bavy). Ve volnem case... jsem na pocitaci Smile. Rad si zahraju i jine hry jak WoW (CSS, CS 1.6, momentalne ujizdim na GTA IV). Muj hraci cas je 16:00 - 22:00. Kvuli hracimu casu jsem byl jiz hodnekrat odmitnut v jinych guildach, problemem je, ze vstavam brzo a ten cas opravdu neni mozne posunout.

To je snad vse, pokud mate nejake dalsi otazky, staci napsat.

P.S. Omlouvam se za jakekoliv pravopise ci stylisticke chyby. /sarkazm_on Cestyna neny moje nejoblybenejsy /sarkazm_off

Alearis

Alearis
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 7
Registration date : 11. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Alearis Empty Re: Alearis

Příspěvek  Shedy Fri Dec 12 2008, 00:26

Zdravim,
tak máš u mě malé plus za odvahu. Stal jsi se prvním, co si podal přihlášku přes fórum. Smile K přihlášce nic nemám. Docela jsi se rozepsal, tak myslim, že máme nějakou představu o tobě. Mě to stačí. Já bych tě zkusil, ale není to jen na mě. Jinak s tím časem je to škoda. Třeba nějak na střídačku... uvidíme. Každopádně máme obvykle raid time do 23 hod všední dny.

K té výbavě bych jen podotkul, že gemy na Atack power nejsou na dung to pravé, neboť jsou buffy, co zvětšují %tuelně staty jako agil, strenght atp. a ne to co přímo ovlivňují.

Jinak rád poznávám dalšího žlabáka. Naštěstí to už mám za sebou. Ještě tam učí Lacinová? To byla taková fůrie.
Shocked Jinak doufám, že jsi na automatizaci a máš na něco Vacka, Škopa apod. rychtáře do nepohody. Wink
Shedy
Shedy
Administrátor
Administrátor

Male Poèet pøíspìvkù : 54
Registration date : 21. 10. 08

http://sanctlor.wowrpg.org

Návrat nahoru Goto down

Alearis Empty Re: Alearis

Příspěvek  Morph Fri Dec 12 2008, 02:19

Zdravíčko, Alearisi. Jsi první adept, co napsal na forum, tak na tebe budeme hodní :-) O tvé classe vím akorát to, že alikovským Death Knightům se mám vyhnout obloukem. Jestli tě vezmem, tak budeš první gildovní 80kovej DK. Nejsem proti, škoda je toho raidovacího času. Jak napsal Shedy, chceme končit až po té 23 hod.
Jo vlastně jedna věc mě trošku vrtá hlavou. Jak jsi vzpomenul, že jsi "gangoval" (ovsem 70 co meli full hp, nejsem srab co dorazi kdyz mate 10% hp nebo ten co zabiji lvl 30). To jako víc horďáků proti samotnýmu Alíkovi? Jestli jo, tak fuj fuj, to se nedělá :-)
Morph
Morph
Sergeant
Sergeant

Male Poèet pøíspìvkù : 48
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Alearis Empty Targadaal

Příspěvek  Levson Fri Dec 12 2008, 03:13

čeče, nemam dotoho moc co kecat, protože tenle tyden neraiduju,
ale DK 80 v Gildě by byl supr boost, eq máš na Naxx i HCčka pěknej,
melee hit ratingu nerozumim, se v něm vrtat nebudu.
Arrow otazky mam dvě: odkud seš. koukáš na č.trpaslíka ?! Arrow
Levson
Levson
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 12
Registration date : 09. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Alearis Empty Re: Alearis

Příspěvek  Morph Fri Dec 12 2008, 03:28

Lev zase chlastal a už na to nevidí, jinak by si všiml, že Alearis je z Prahy (jak sám napsal na konci přihlášky) :-P
Teď mě docvaklo, že mi bude chtít brát plátový a jiný itemkyyyy na dmg Neutral
Morph
Morph
Sergeant
Sergeant

Male Poèet pøíspìvkù : 48
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Alearis Empty Re: Alearis

Příspěvek  Warder Fri Dec 12 2008, 12:08

Zdravim Te.

DK jeste nemame, coz to se musi priznat, ale par otazek bych mel.
Z jakyho duvodu jsi se rozhod pro Sanct Lor. Pises, ze Te v ostatnich guildach odmitli kvuli casu, kdy muzes hrat, takze to jen zkousis dal?
Proc jsi odesel z byvale guildy? Bylo to tím transferem nebo jsi leavnul driv a z jakyho duvodu.
A z tvojeho pribehu, co vsechno jsi zazil, kolik charu jsi hral a stridal se mi zda, ze jeste nemas jasno, jestli chces hrat PvP nebo PvE. Aby jsi se nahodou nesplet, protoze jsme nyni PvE guilda. Mas tedy jasno, co za styl hry chces preferovat?
Dale jsem nenasel zadnou zminku o nasem Kodexu, takze hadam, ze jsi ho necet nebo jsi se zapomel zminit? Bylo by dobre si dat ruku na srdce, procist ho a napsat, jestli s nim souhlasis nebo ne.


Nekdo zly byt musi Razz
Warder
Warder
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 14
Registration date : 02. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Alearis Empty Re: Alearis

Příspěvek  Alearis Fri Dec 12 2008, 16:22

Shedy: o gemech vim, nebyli penizky, setril sem na epik mounta a 16ap 8hit byli dost levny, tak sem je tam hodil. Lacinova uz na uzlabine tusim neni, ale Kozojedova, Exnerova a Jarkovska tam porad jsou Sad. Jo, a jsem Informacni technologie (ne AxY ale IxY)

Morph: 1v1 ofc, pokud to byl nekdo opravdu zly (rekneme S4 palat s 3.0 patchem pred nerfem), tak jsme sli ve vice lidech protoze to se opravdu nedalo. GIEF PLATE ITEMZ!!!1!

Levson: Red dwarf je vybornej, ale nemuzu najit titulky ktere sedi na moji verzi Sad.

Warder:
Mas opravdu vystizny podpis Laughing . K Sanct lor se hlasim protoze hledam spise guildu ktera se chce spise pobavit, pomoct, zahrat si, nez guildu kde jede kazdy sam za sebe a za malou chybu uz na tebe krici. Vetsinu casu jsem byl guildless, hlasil jsem se do par "hura" guild ktere nemeli na to dat ani gruula. Tam me odmitly. Z chlevu jsem odesel nekdy zacatkem rijna kvuli neaktivite. Nechtel jsem zabirat misto a zaroven jsem nechtel aby si delali iluze "potrebujeme maga, treba se logne". Co se tyce stylu hry, PvP me bavi. PvE take. Davam ovsem prednost PvE protoze tam je sance zazit neco noveho. Nevadi mi treba ani BG, ve volnem case (= neni co delat, HC se mi nechteji etc) je rad chodim. Ad kodex: cetl jsem, asi jsem se zapomel zminit. S kodexem souhlasim, nemam rad bugy a exploity.


A ted nejvetsi problem: cas. Do skoly dojizdim pres 70 minut. Vstavam denne v 5:30. Byl jsem zvyklej vstavat 9 let v 7:15 (mel sem skolu hned u bydliste), z cehoz vypliva, pokud jdu spat o neco pozdeji umiram unavou.

(©️ na jakekoliv preklepy)

P.S. vt neni problem

Alearis
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 7
Registration date : 11. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Alearis Empty Re: Alearis

Příspěvek  Warder Fri Dec 12 2008, 20:19

No na moje otazky jsi docela prosel :-P

S tim casem. Nevim, do jakyho rocniku chodis, ale vzhledem k veku to prvak nebo druhak. Ja taky dojizdel do skoly pres 60km, coz je zasove tak nejak podobny a trochu se to da. Teda mojim stylem, ze se clovek vyspi ve skole, to bylo o neco lehci Surprised)

Jinak je to jen na tobe, jestli to nejak zkusis udelat s tim casem, kdyz se raiduje do 11 hodin nebo se to bude muset vymyslet jinak, ze se obcas s nekym vystridas... Ale nemuzes cekat, ze kazdy den bude cekat nejaky clovek do 10 hodin, aby sel na hodku na raid.

Z moji strany je to asi vsechno a jestli mas stale zajem, tak se vedeni guildy domluvi, jak s tebou nalozime Wink
Warder
Warder
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 14
Registration date : 02. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Alearis Empty Re: Alearis

Příspěvek  Alearis Sat Dec 13 2008, 00:43

Chodim do prvaku, s tim casem to jde tezko, ja se ve skole vyspat nemuzu. Mam tak debilni misto, ze na me ucitele vidi Sad. Je to na vas jak se rozhodnete.

Alearis
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 7
Registration date : 11. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Alearis Empty Re: Alearis

Příspěvek  Stranger Sun Dec 14 2008, 06:44

Sem Strang doplni smysluplnej text, az bude strizlivej (hmm, asi nikdy)

Prihlaska pekna, asi vsechno podstatny tady bylo receny. 80lvl DK v guilde nemame, za me ano. pig

Stranger
Grunt
Grunt

Male Poèet pøíspìvkù : 17
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Alearis Empty Re: Alearis

Příspěvek  Shedy Sun Dec 14 2008, 14:24

Přijat za adepta 13.12.2008
Shedy
Shedy
Administrátor
Administrátor

Male Poèet pøíspìvkù : 54
Registration date : 21. 10. 08

http://sanctlor.wowrpg.org

Návrat nahoru Goto down

Alearis Empty Re: Alearis

Příspěvek  Levson Sun Dec 14 2008, 16:29

Morph napsal:Lev zase chlastal a už na to nevidí, jinak by si všiml, že Alearis je z Prahy (jak sám napsal na konci přihlášky) :-P
Teď mě docvaklo, že mi bude chtít brát plátový a jiný itemkyyyy na dmg Neutral

jo, chlastal jsem
ne, vidim (Praha je docela velká, zajímala mě čtvrť, nemuselo to moc vyzvět, pravda..)

JO, začnu ti brát platový itemy, a prodavat je vendorovi Wink
Levson
Levson
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 12
Registration date : 09. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Alearis Empty Re: Alearis

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru