-= Sanct Lor =-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Boardel

5 posters

Goto down

Boardel Empty Boardel

Příspěvek  Boardel Sat Dec 13 2008, 16:26

Zdravim, jmenuju se Filip Hlubík a je mi 15 let a bylím v Lounech (severní čechy). WoW hraju okolo 2 let, předtim jsem hrával na freeserveru (mystiq.org) kde jsem udělal 70 humana rogunu. Před týdnem sem začal na DT, kde jsem si udělal trolla rogunu. Tuhle přihlášku jsem si podal protože ewilez (kamarád ze třídy) člen vaší guildy mě pozval že si to mám domluvit s Ghostem a ten mě poslal zase sem Smile. Takže s Wow mam celkem zkušenosti s hraním rogue + warriora, se zaměřenim na PvP, ale nemám problém se přispůsobit PvE i když me moc nebere... Jsem spíš hráč tzv. mlátič, stát v zadu a kouzlit mě prostě nebaví Very Happy. Herni čas mam zhruba od 2 hodin odpoledne do 10 hodin+ kromě úterý a čtvrtka kdy mam trénink. Ale u Wow netrávim celý svůj čas, neleveluju rychle, ale užívám si ofiku (např. různý efekty + vyvolávání u Q, to na free nešlo) Zatim jsem na DT low level takže jsem zatim v nějaký guildě nebyl, proto to chci zkusit u vás z důvodu toho že s Ewilezem chodim do třídy, stou přihláškou na vás nějak moc nepospícham ani se nesnažim co nejvíc ujmout a nakecat kraviny Smile, beru to tak že když mě nevemete tak se nic neděje, protože kdo by chtěl low level (sám to chápu na free jsem byl tak GuM). To je tak asi všechno co bych k sobě napsal.

P.S. Ewilez odemně dostal v duelu Very Happy

Edit: jak sem přišel na ten debilní nick? mimo Wow a karate se hodně rád věnuju Snowboardingu

Boardel
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 2
Registration date : 13. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Boardel Empty Re: Boardel

Příspěvek  Warder Sun Dec 14 2008, 13:12

Ahoj. No v guilde urcite low lvl nevadi. Preci jenom nam nezalezi jenom na postave, ale aby jsme byli fajn parta. Jenom nam trochu srazis vekovy prumer, ale kdyz se budes chovat rozumne, tak nevidim zadny problem. Navic chapu, ze chces hrat s kamaradem a od toho guilda asi je. Domluvime se s ostatnima a uvidime.

Nedele rano, tak jsem trochu strucnejsi Twisted Evil
Warder
Warder
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 14
Registration date : 02. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Boardel Empty Re: Boardel

Příspěvek  Stranger Sun Dec 14 2008, 14:29

Sice jsme ted primarne PvE guilda, ale zajemcu na PvP u nas v guilde najdes taky hodne. Vzhledem k faktu, ze tady ma kamarada, tak bych byl pro prijeti.

P.S.: Sice nam vekovej prumer snizi, ale ja jsem dusevne trosku pozadu, vsak me znate. Rekl bych, ze mozna ani 10 nekdy nemam. Twisted Evil

Stranger
Grunt
Grunt

Male Poèet pøíspìvkù : 17
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Boardel Empty Re: Boardel

Příspěvek  Morph Sun Dec 14 2008, 18:12

Je to kamarád a nechce se mu jen whispovat "přes friend list". I když je mrňavej lvl, já jsem pro :-)
Ad Strang: jednou se třeba dostaneš na 11 Razz
Morph
Morph
Sergeant
Sergeant

Male Poèet pøíspìvkù : 48
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Boardel Empty Re: Boardel

Příspěvek  Boardel Sun Dec 14 2008, 18:25

Morph napsal: I když je mrňavej lvl, já jsem pro :-)
Smile taky budu velkej kluk s 80tkou Very Happy já to doexpim mam silnou vůli, a jinak jestli se můžu zeptat jakej máte věkovej průmer? A jinak VT/TS mi nejsou cizí Smile

Boardel
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 2
Registration date : 13. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Boardel Empty Re: Boardel

Příspěvek  Morph Sun Dec 14 2008, 18:52

To záleží, jestli chceš vědet kalendářní věk nebo biologický :-) Nemusíš se bát, nejsme tu žádní dědouškové (zatím). Hádám že to bude něco mezi 20 a 25
Morph
Morph
Sergeant
Sergeant

Male Poèet pøíspìvkù : 48
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Boardel Empty Re: Boardel

Příspěvek  Shedy Thu Dec 18 2008, 04:10

Přijat za adepta 15.12.2008
Shedy
Shedy
Administrátor
Administrátor

Male Poèet pøíspìvkù : 54
Registration date : 21. 10. 08

http://sanctlor.wowrpg.org

Návrat nahoru Goto down

Boardel Empty Re: Boardel

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru