-= Sanct Lor =-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thralovamama

5 posters

Goto down

Thralovamama Empty Thralovamama

Příspěvek  pahejl Sat Dec 13 2008, 22:37

Zdravim, hraju WoW něco přez rok. Hrával jsem na free serveru CzechWow.net a na official sem přišel chvilku před datáčem. Mám 80 rogunu Thralovamama, takovou škaredou orčici. Řikal sem si že na 80tce seženu nějakou PvE guildu a když sem viděl na generalu Ledoborce jak vyhlašuje nábor, tak sem se po krátkym pokecu rozhod napsat přihlášku. Jmenuju se Honza (PAHEJL) Hejl bydlim v Kamenici (ne neni tam žádná ordinace a už vůbec ne v růžový zahradě) a chodim na střední v Benešově obor elektronika. Hraju většinou tak od čtyř do devíti ale nemám problém hrát i k půlnoci. Jinak co mě baví.. hodně moc hudba: hardrock-heavy/power metal (IRON MAIDEN a MANOWAR) a sledování seriálů s vysoce intelignetním humorem Red Dwarf, Futurama, Black Books atd. Jinak absence kvůli tréningu u mě nehrozí - nepřekonatelnej odpor k pohybu. Maximálně se někde zleju, ale o tom bych předem informoval.. Eq zatim nic moc 80tku sem dal nedávno a teď začínám s HC. http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Thralovamama A o mym skillu? Mno, stihnul sem jít tak akorát KZ ale lamka myslim nejsem (zdravý sebevědomí). Takže tak to je..
pahejl
pahejl
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 4
Registration date : 13. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Thralovamama Empty Re: Thralovamama

Příspěvek  Shedy Sun Dec 14 2008, 14:51

Zdravim,
stručná a jasná přihláška. Ani se nemusim na nic ptát... hlavně jsem už s teobu mluvil (Ledoborec). Jinak ty seriály a hudba... jsi můj člověk. bounce
Uvidíme, co ostatní. Popřemýšlíme

pahejl napsal:Maximálně se někde zleju, ale o tom bych předem informoval..

Wardík bude mít s kým pít... cyclops
pozn.: ví jak si šplhnout u GM Razz
Shedy
Shedy
Administrátor
Administrátor

Male Poèet pøíspìvkù : 54
Registration date : 21. 10. 08

http://sanctlor.wowrpg.org

Návrat nahoru Goto down

Thralovamama Empty Re: Thralovamama

Příspěvek  Morph Sun Dec 14 2008, 18:18

Thralovamama, to je nick jak víno Surprised Ale já mám co říkat. Sice posloucháš metal, ale když tu máme i fanoušky hip hopu, tak proč ne :-) Rogunku na 80 nemáme, jestli budeš hodnej, krásnej a vtipnej jako já, jsem pro cyclops
Morph
Morph
Sergeant
Sergeant

Male Poèet pøíspìvkù : 48
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Thralovamama Empty Re: Thralovamama

Příspěvek  Stranger Sun Dec 14 2008, 19:57

Morph napsal:..... , jestli budeš hodnej, krásnej a vtipnej jako já, jsem pro cyclops

docela spatny meritko, musel by bejt prijatej kazdej tongue

Stranger
Grunt
Grunt

Male Poèet pøíspìvkù : 17
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Thralovamama Empty Re: Thralovamama

Příspěvek  Warder Mon Dec 15 2008, 02:57

Zdravim Tě.

Na muj vkus tvoje prihlaska neobsahuje moc dulezitych informaci a je docela stroha. Mohl sis dat trochu vic zalezet, takze se zeptam.
Jaky mas zkusenosti s raidovanim? Jak v TBC, pokud jsi teda neco stihl zajit, kdyz hrajes na offi chvili, tak v WotLK. Sklada se docela hodne pugu,takze sance tu je...
Dale si procti Kodex, jestli s nim souhlasis, aby nedosla k nejakemu omylu, ze jsi treba hledal guildu s jinyma prioritama a pravidlama.
To je zatim vse...
Warder
Warder
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 14
Registration date : 02. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Thralovamama Empty Re: Thralovamama

Příspěvek  pahejl Mon Dec 15 2008, 18:40

S raidovanim moc velký zkušenosti nemám. V TBC sem byl akorát párkrát KZ a na Northrendu zatim chodim heroicky, ale myslim že wow hraju přiměřeně dlouho na to, abych v raidu pochopil co se ode mě čeká, případně se něco doučil.. vim že to nezní nic moc, ale nějak se začínat musí. Jinak jakou guildu hledám.. prostě přátelskou PvE guildu kde bych si zlepšil skill, našel nový přátele ve wow a chodil s nima HC a raidy a myslim že tahle guilda taková je.
pahejl
pahejl
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 4
Registration date : 13. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Thralovamama Empty Re: Thralovamama

Příspěvek  Shedy Thu Dec 18 2008, 04:09

Napis si o inv ve hre. Nejlepe vecer, aby jsi chytil nekoho s pravama.
Shedy
Shedy
Administrátor
Administrátor

Male Poèet pøíspìvkù : 54
Registration date : 21. 10. 08

http://sanctlor.wowrpg.org

Návrat nahoru Goto down

Thralovamama Empty Re: Thralovamama

Příspěvek  pahejl Thu Dec 18 2008, 18:52

Díky, doufám že budu posila pro guildu
pahejl
pahejl
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 4
Registration date : 13. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Thralovamama Empty Re: Thralovamama

Příspěvek  Shedy Fri Dec 19 2008, 16:31

Přijat za adepta 18.12.2008
Shedy
Shedy
Administrátor
Administrátor

Male Poèet pøíspìvkù : 54
Registration date : 21. 10. 08

http://sanctlor.wowrpg.org

Návrat nahoru Goto down

Thralovamama Empty Re: Thralovamama

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru