-= Sanct Lor =-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hiit

4 posters

Goto down

Hiit Empty Hiit

Příspěvek  Hitme Thu Dec 18 2008, 21:45

Takže zdravim všchny lidi z G, hlavně GM:), sice tě neznám ale jsem tvůj velkej fanda:)) (nemam rád lidi co lezou do zadní části těla:)),
Jmenuju se Ondra, je mi 18let a jsem z Lbc:), WoW hraju cca 3roky s menšímy či většími přestávkami.
Momentálě hraji Shadow Priesta ( neni problém respeknout podle požadavků gildy), bohužel jsem zatím jen 72lvl, což se samozřejmě za pár dní změní. Proč mám teprve 72lvl?Smile Protože jsme byl až donedávna věrný alianci, k hordě jsem se přidal kvůli svím přátelům, bohužel jsem nestačil vyexpit tak rychle jak bych si představoval a utekli mi první Raidy a Progresy ve Wotlk, proto jsi nyní scháním gildu, která bude s progresem Wotlk terpve začínat. Před datadiskem jsme hrál Human Paladina a odtankoval jsme sním většinu instancí a raidů v BC i v Normalu, takže si myslím že nejsem noob:) ( to je můj osobní názor Surprised)
Hraju prakticky každý den, podle toho jak čas a hlavně přítelkyně dovolí. (a ona dovolíVery Happy)
No to by bylo asi prozačátek všechno, nebudu se tady rozepisovat o tom jakej sem úchyl, magor ,co jsou moje úchylky a kde jsme se před tejdnem zlískal:D
Tak zatim a doufám v kladné vyřízeníVery Happy:D

Hitme
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 2
Registration date : 18. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Hiit Empty Re: Hiit

Příspěvek  Morph Thu Dec 18 2008, 23:35

Náš GuMák je lamák, to jen tak na důvod :-)
Takže abych tě začal pranýřovat jako první: Máš u mě velké mínus za to, že jsi hrál za Alianci, ale že ses předem přiznal a dal se na správnou cestu, tak máš i maličké plus. Jsi 72 lvl, no co se dá dělat. Čím dřív tě škola a přítulkyně nechá vyexpit, tím líp :-) Asi nemluvím jen za sebe, když řeknu, že jako holy priesta tě budeme mít radši I love you Nebudu se moc rozkecávat. Chceš gildu co začíná s progressem ve Wotlk, dneska jsme sundali Malygose (třikrát hurá bounce ), takže desítky už máme v cajku a na heroicy (zatím?) není dostatek lidí.
Mohl jsi někde napsat nick svojí postavy, nevím jestli je to Hiit, nebo Hitme? Nejlepší by bylo rovnou linkout odkaz na armory (i když jako 72ka je to vlastně jedno) :-)
Dál mě nic nenapadá, na co se teď zeptat, nechám to na povolanějších a rýpavějších.
Ať tě Světlo provází...
Morph
Morph
Sergeant
Sergeant

Male Poèet pøíspìvkù : 48
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Hiit Empty Re: Hiit

Příspěvek  Rhynotic Sat Dec 20 2008, 22:31

mno, odkdy do kdy muzes raidovat a jaky dny, protoze se pomalu uchylujem k pevnemu raidovani, dale budes shadow i na 80? a co jsi presne v TBC projel Wink

Edit. Za me PRO na zkusebku
Rhynotic
Rhynotic
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 12
Registration date : 09. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Hiit Empty Re: Hiit

Příspěvek  Hitme Sun Dec 21 2008, 00:08

No můžu hrát prakticky každý den, a rád se přizpůsobím Gildě pokud to bude možné.) Sakra co mate všichni proti Shadow Priestum?Smile Před BC jsme hodně Raidovali v AhnQuiraj a mám dojem, že jsme začali i s progresem ZulGurub, bohužel jsme jej nedoprogresovali, jelikož nějak v tu dobu vyšlo BC. No po přesunu do Outlandu, jsem už neměl moc čas hrát což znamená že jsme skončil u progresu BT ( jinak z Raidů jsme prošel Hyjal Summit, ten asi jediný celý no a 5man instance:)

Hitme
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 2
Registration date : 18. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Hiit Empty Re: Hiit

Příspěvek  Rhynotic Sun Dec 21 2008, 01:12

ja proti shadow pristum nic nemam, v TBC byl muj main, ted 2, alt Very Happy prosel sem s nim vsechno vcetne SWP, takze SP IMBA!!!!! (sry za off topic) Very Happy
Rhynotic
Rhynotic
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 12
Registration date : 09. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Hiit Empty Re: Hiit

Příspěvek  Shedy Mon Dec 22 2008, 17:41

Přijat za adepta 22.12.2008
Shedy
Shedy
Administrátor
Administrátor

Male Poèet pøíspìvkù : 54
Registration date : 21. 10. 08

http://sanctlor.wowrpg.org

Návrat nahoru Goto down

Hiit Empty Re: Hiit

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru