-= Sanct Lor =-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Leninecek

+3
Morph
Rhynotic
Leninecek
7 posters

Goto down

Leninecek Empty Leninecek

Příspěvek  Leninecek Mon Dec 22 2008, 18:37

Ahoj!
Na chatu mě oslovila vaš nabídka že přijmete členy do guildy, a jelikož hledám dobrou guildu s dobrými Smile lidmi, rozhodla jsem se napsat.

Něco o postavě:
Leninecek, 80lv, undead mage, male
odkaz na armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Leninecek
WoWko hraji cca rok a půl. Byla jsem v guildách: Guardians of Destiny, Mosstroopers a Lord of the War. GoD se rozpadla, v Moss jsem se nedostala na raidy a z LotR jsem odešla, jelikož tam nedbalo na pravidla ani GM,nikdy se nesešla ani celá R1 atd.
Výbava zatím nic moc, jsem 80lv 8dní. Snažím se co nejvíce chodit HC dungy a vybavit se za badge. Jsem aktivní hráč, pokud nejsem v práci, dřepím u toho skoro celý den Very Happy a pokud pracuji, mám čas na hraní a raidy: 3x týdnně 16:00-24:00 a 2xtýdnně 18:30-24:00. O víkendu furt alien

A teď něco o mě v real životě:
Jmenuji se Lenka, je mi 23let a bydlím v Chebu. V současné době pracuji jako knihovnice, ale to už dlouho trvat nebude, protože ty staré klimakterické baby už mi dosti pijí krev Evil or Very Mad
Počítačové hry hraji od svých devíti let, počínaje Superfrogem Very Happy . K počítači mě pak upoutal a už nehodlal pustit StarCraft. Jinak jsem milovnice RPG her( Diablo I love you , DS 1 i 2, Sacred, Hellgate:London, Zaklínač...) a strategií(StarCraft, Red Alert, HOMAM, Warcraft,AoM..) Asi si říkáte, ta holka musí být pěkně hnusná, kdyý pořád dřepí u kompu, ale tak to není, doufám Very Happy . V deseti jsem prodělala težkou nemoc, která se může kdykoliv vrátit(není viditelná) a když jsem se vrátila z nemocnice, všechny děti ve škole se mě stranili i když jsem předtím byla dost oblíbená. Bály se, aby to ode mne nechytly, což byla samozřejmě blbost. Takže jsem ztratila všechny kamarády, ti co bydleli u nás na vesnici se chovali moc povrchně a tak jsem zůstala u toho compu a ani toho nelituji Smile Nakonec pár přátel mám, přítele který se za mnou přistěhoval také(jinak také furt paří,ale L2), takže pohoda.
Miluji zvířata a drásá mě, když poslouchám ty hrozné zprávy, čeho jsou lidi schopni. Myslím, že by ze mne měli radost jak ve středověku tak u jednotky SS. Jaké mě vždy napadají muka pro takové zrůdy. Doma mám želvičku,4 kočky(jsem kočkomil:) ) a křečíka. Měla jsem jich více, ale bohužel umřeli asi na nějakou nemoc Sad Také jsme měli dva pejsky, ale ti nám v srpnu utekli a po týdnu je někdo našel na kolejích... Sad Sad
Jinak heozně ráda čtu, hlavně sci-fi a fantasy, poslední dobou jsem si oblíbila i dobrodružné romány od Jamese Rollinse. Poslouchám Enyu,Coldplay..a jsem kočkomil Very Happy A úúúplně nejvíc miluji seriál Red Dwarf, ten znám nazpamět i pozpátku Very Happy No a pak StarTrek, Star Gate, Akta X, Gilmmorky, Homera Very Happy .....
Mno,už nevím co o sobě napsat, snad jen že mám modré oči, dlouhé černé vlasy, prsa 4 Very Happy

Takže, čekám na verdikt pánové. Jsem milé, pohledné cholerické Very Happy děvče co má rádo legraci a good partu.A jsem...kočkomil Wink

Leninecek
Scout
Scout

Female Poèet pøíspìvkù : 10
Registration date : 22. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Leninecek Empty Re: Leninecek

Příspěvek  Rhynotic Mon Dec 22 2008, 21:19

Miluje trpaslika!!! GIEF INV

A ted k tobe: Euqip neni spatny na 10, par veci ti urcite dopomuzem se vybavit, raid time jak vidim v pohode, prihlaska pekna.

jsem ZA Very Happy

P.S. Jak jsme na tom s magama do 25ky?
Rhynotic
Rhynotic
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 12
Registration date : 09. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Leninecek Empty Re: Leninecek

Příspěvek  Morph Mon Dec 22 2008, 22:44

Ahojky i tobě. Pěkne ses nám rozepsala, jen co je pravda :-) Hlëdáš dobrou gildu s jestě leošími lidmi, tak to vítej u nás alien
První věc, co mě trošku překvapila je nick tvého avatara. Leninecek? Shocked Je to tvoje postavička nebo jsi ji po někom zdědila? před Wotlk jsi v prvním datáči neraidovala vůbec nebo máš něco odchozeno?
Equip neřeším, páč mágům nerozumím (komu vlastně ano?). Máme v gildě dva a jeden z nich je pěkně ukecanej, tak ti sem určitě něco ještě připíše :-)
Raidovací doba ti, jak vidím, vyhovuje jakákoli, prima. Jestě bys mohla přetáhnout k wowku přítele. Máš želvu, modré oči, hráčskou minulost, 4 kočky a 4 prsa. Já sem...pro :-)
Pěknej večer a snad se brzy potkáme ve hře
Morph
Morph
Sergeant
Sergeant

Male Poèet pøíspìvkù : 48
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Leninecek Empty Re: Leninecek

Příspěvek  Leninecek Mon Dec 22 2008, 23:29

Jéé,díky za tím za hezká slova Smile Jak tak koukám, už jsem i sklerotická a zapoměla jsem napsat co mám odchozeno. Takže: KZ, ZA, GL, ML, TK, Hyjal(bez Archiho) a BT(bez Illidana).
Ze starých: MC, Onyxia a ZG

Jinak Leninecek je má postava a ten nick vznikl tak, že to měl být Lenin,tak mi říkali spolužáci na střední Very Happy , ale systém mi ho nevzal. Takže jsem použila zdrobnělinu co používal můj kamarád v L2, Lenineček

Leninecek
Scout
Scout

Female Poèet pøíspìvkù : 10
Registration date : 22. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Leninecek Empty Re: Leninecek

Příspěvek  Shedy Tue Dec 23 2008, 00:20

Vítej, škoda, že aktivních mágů máme dost, ale hádám, že všichni budou mít pro prsa eh teda pro ženu slabost, takže tu šance je. Razz Jinak jsme rádi, že jsi se zmínila o prs.. eh tvých mazlíčkach. Very Happy Ne, ty jsi s tím začala, tak jsem se musel pobavit. Rozepsala jsi se pěkně. Budeš to asi hoka ukecaná. Takže by jsi nám to tu docela oživila. cyclops Jak hrajeě stejně poznáme až ve hře...

Ale, co mě udivuje, je ten tvuj build. Jsem z toho poněkud na větvi. Podle mě je uplně hloupej, ale můžeš mi to vyvrátit, pokud se pletu. Teď frčí elementalist a dáva největší dmg v PvE a ještě je univerzální imho. Shocked
Shedy
Shedy
Administrátor
Administrátor

Male Poèet pøíspìvkù : 54
Registration date : 21. 10. 08

http://sanctlor.wowrpg.org

Návrat nahoru Goto down

Leninecek Empty Re: Leninecek

Příspěvek  Leninecek Tue Dec 23 2008, 00:45

Tak já jsem s tím buildem zatím spokojena. Už jsem jich vyzkoušela dost. Jednak dle rad spoluhráčů, jednak dle internetu, kde ostatně každý tvrdil něco jiného Very Happy Asi tak, jako když mi půlka lidí co se zeptám řekne, že tankovací talenty na DK jsou unholy a druhá půlka že frost. Člověk aby se z toho za chvilku zbláznil clown
Říkáš že aktivnícj mágů máte dost. Takže pro mě místo v raidu počítám patrně nebude Neutral Takže pokud by pro vás mág nebyl přínosem, ale nošením dříví do lesa, asi nemá cenu, abyste mě mezi sebe přijali,hm? Suspect

Leninecek
Scout
Scout

Female Poèet pøíspìvkù : 10
Registration date : 22. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Leninecek Empty Re: Leninecek

Příspěvek  Stranger Tue Dec 23 2008, 02:13

Nikde jsem nenasel link na RL "armory", abych ti mohl zkouknout staty trosku vizualne. Treba nam o svym 4kovym gearu nerikas pravdu. Dost by me to pomohlo v rozhodovani Twisted Evil

Stranger
Grunt
Grunt

Male Poèet pøíspìvkù : 17
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Leninecek Empty Re: Leninecek

Příspěvek  Shedy Tue Dec 23 2008, 03:41

Leninecek napsal:Tak já jsem s tím buildem zatím spokojena. Už jsem jich vyzkoušela dost. Jednak dle rad spoluhráčů, jednak dle internetu, kde ostatně každý tvrdil něco jiného Very Happy Asi tak, jako když mi půlka lidí co se zeptám řekne, že tankovací talenty na DK jsou unholy a druhá půlka že frost. Člověk aby se z toho za chvilku zbláznil clown
Říkáš že aktivnícj mágů máte dost. Takže pro mě místo v raidu počítám patrně nebude Neutral Takže pokud by pro vás mág nebyl přínosem, ale nošením dříví do lesa, asi nemá cenu, abyste mě mezi sebe přijali,hm? Suspect

Tak věřim, že nemáš problém s manou. To je tak asi vše. Ale manu řešej rubíny, evokačka a potky. Razz Předpokládám, že spamuješ jen firebally, sem tam hodíš scorch na zvýšení critu a jednou za 3 min instant pyro... hm. Zavratné... jo ještě jsem zapoměl na 30% větší dmg na 15s za 3 min Smile
No a kdyz pojedeš elementalist, tak frostfire boltem máš 150% větší crit dmg, scorch funguje stejně, na cíli držíš pořád living bomb a když ti vyjdou dva crity po sobě, tak tam sázíš instant pyra a věř, že když máš s molten armorem 34% crit +10% scorch +bonus od drooda třeba, tak to tam klepeš docela často... a větší hit a ice veins ve frostu taky potěší.

suma sumárum.. zajímalo by mě jaký fórka jsi četla. clown Tak kdyby jsi chtěla poradit, klidně se zeptej.

Jinak do 25tek se určitě ňákej ten mage hodí ještě. alien
Shedy
Shedy
Administrátor
Administrátor

Male Poèet pøíspìvkù : 54
Registration date : 21. 10. 08

http://sanctlor.wowrpg.org

Návrat nahoru Goto down

Leninecek Empty Re: Leninecek

Příspěvek  Alearis Tue Dec 23 2008, 13:02

Leninecek napsal:Asi tak, jako když mi půlka lidí co se zeptám řekne, že tankovací talenty na DK jsou unholy a druhá půlka že frost.
Kazde talenty u DK jdou udelat na pvp, tank i pve dps Cool

Alearis
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 7
Registration date : 11. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Leninecek Empty Re: Leninecek

Příspěvek  Leninecek Tue Dec 23 2008, 14:33

Tak pokud se vám mág ještě hodí, byla bych ráda, kdybyste se mne ujali Smile Jinak criti hážu docela často, ale můžu klidně vyzkoušet co říkáš ty, zní to lákavě a možná je pak budu házet častěji alien

Leninecek
Scout
Scout

Female Poèet pøíspìvkù : 10
Registration date : 22. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Leninecek Empty Re: Leninecek

Příspěvek  Warder Tue Dec 23 2008, 15:12

Zdravim Te,

Za me, prihlaska pekna. Jde videt, ze jsi si aspon dala zalezet, narozdil od predchozich uchazecu. Jinak v guilde jsou magove dva a jelikoz se snazime nabrat lidi na 25tky, pac 10tky uz mame kompletne prosli, a slozit druhy 10man raid, tak svoje misto by jsi v guilde nasla. O tvojem prijeti rozhodne hlasovani. Takze vyckej. Preci jenom jsou svatky a nekdo porad nekde trajda...
Warder
Warder
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 14
Registration date : 02. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Leninecek Empty Re: Leninecek

Příspěvek  Leninecek Tue Dec 23 2008, 16:04

Oki, počkám na váš verdikt, ale berte prosím na vědomí že jsem ženská, a ty jsou hrozně netrpělivé Very Happy

Leninecek
Scout
Scout

Female Poèet pøíspìvkù : 10
Registration date : 22. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Leninecek Empty Re: Leninecek

Příspěvek  Shedy Wed Dec 24 2008, 12:29

Gratuluji, prošla jsi otravným řízením. cyclops Napiš si o inv do guildy někomu ve hře. Já tu dnes asi nebudu...

EDIT: přijata za adeptku 24.12.2008
Shedy
Shedy
Administrátor
Administrátor

Male Poèet pøíspìvkù : 54
Registration date : 21. 10. 08

http://sanctlor.wowrpg.org

Návrat nahoru Goto down

Leninecek Empty Re: Leninecek

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru