-= Sanct Lor =-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prccek

4 posters

Goto down

Prccek Empty Prccek

Příspěvek  Lenule Mon Jan 05 2009, 21:03

Ahoj,
dnes jsem na chatu cetla vasi nabidku, ze nabirate nove cleny do guildy. No co bych vam o sobe rekla, jmenuji se Lenka je mi 30 ( trosku uz starsi na hrani, ale jak se rika kdo si hraje ten nezlobi) Very Happy momentalne ziju s pritelem v Irsku a taky jsem ted nezamestnana tak na wowko je casu dost. Jinak hraju wow asi 2 roky ale do ted jsem spis byla pvp spec s mym lockem atd... (mam tech charu trochu vice), ale vyexpila jsem si paladina protoze chci zkusit tankovat a docela me to i bavi. Takze je to muj prvni tank to znamena zadne zkusenosti s raidama a tudiz to znamena pro vasi guildu kdyz me prijmete spousta trpelivosti s mym tankovanim silent . Ale zadny uceny z nebe nespadl. Jinak ted jak jsem psala hraju s paladinkou a jsem v guilde Guldanova kompanie ktera je zalozena na pvp.

Odkaz na armory na mou barbie http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Prccek

No chtela jsem se taky zeptat jak je to mysleno v kodexu guildy ktery jsem cetla: Žádný člen guildy nesmí mít žádnou postavu v jiné guildě.
Takze, Smile Prccek je ten ktery se k vam chce pridat no a jeste mam dalsich 5 charakteru 70lv+ , ktere mam taktez v Guldanove kompanii, tak nevim jestli je zrovna rozumne kdyz nahodou pujdu k vam brat celou mou ''klapzubovu jedenactku'' jak ji rika muj pritel, ale tohle uz je na dohode, kdyz nebude zbyti podridim se.

No, tak budu cekat na vas verdikt a jakekoliv dotazy zodpovim Rolling Eyes

Lenule
Scout
Scout

Female Poèet pøíspìvkù : 2
Registration date : 05. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Prccek Empty Re: Prccek

Příspěvek  Morph Mon Jan 05 2009, 21:36

Ahoj Prcku (další můj úlovek přes chat, to koukáte co?Smile )
Přihláška pěkná, akorát taky budu mít pár otázek: máš 5x 70+lvl charakterů. Jseš si jistá, že budeš mít maina tohodle palátka jako tanka? Neradi bychom, aby sis to pak rozmyslela a střídala avatary jak ponožky Smile Nemáš s tankováním zkušenosti, ale snad jsi učenlivá. Po datáči to prý už nejni tak složitý jak dřív, ale nevím, já na to asi nikdy nebudu. Myslím, že tankadin se hodí a pro budoucí 25ky tím víc. Equip máš ještě hodně do modra, takže chodit Hc co nejvíc, ať se to zlepší a můžeš se přidat do raidu Smile
Jinak k tomu co se píše v kodexu o ostatních postavách v jiných gildách (ani sem nevěděl, že tam něco takovýho máme) tak to je spiš o tom, že nechceme, aby v naší gildě byl altík a za svoji hlavní postavu by hráč tahal někde jinde a byl by gildě k neužitku. Když někdo nechá u kamarádu v gildě ňákou postavu, aby občas pokecal a tak, tak v tom problém není. Aspoň já to tak vidím, nevím jak na to ostatní.
Koukám, že jsi v Irsku. Neznáš někoho z INCOMING? Tam je taky pár lidí do zelena Smile
Ode mě zatím vše, měj se a hodně štěstí
Morph
Morph
Sergeant
Sergeant

Male Poèet pøíspìvkù : 48
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Prccek Empty Re: Prccek

Příspěvek  Lenule Mon Jan 05 2009, 21:51

Na tvoji otazku jestli chci mit opravdu Prccka maina ti odpovidam kladne. Paladin me fakt zebral a bavi a jsem odhodlana u nej i zustat a zlepsit se.
K tomu kodexu Smile , aspon jde videt ze jsem to fakt cetla Razz No a budu se snazit s vybavickou at jsem pak ready.
Ale pockam jestli me prijmete nebo ne. A z wowka lidi co zijou v Irsku no par jich znam ale jen pres wow kdyz tak nahodou s nekym klabosim tak se sem tam naky ''rodak'' najde. Very Happy

Lenule
Scout
Scout

Female Poèet pøíspìvkù : 2
Registration date : 05. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Prccek Empty Re: Prccek

Příspěvek  Morph Tue Jan 06 2009, 00:39

Dík za odpovědi. Nejlepší je si zajít do dungu a tak jsme šli. Můj oblíbený Nexus. Kdo byl, ví svoje. Kdo nebyl, neuvěří :-) Ještě že sme z gildy měli Clava, druzí by to asi trošku hůř rozdýchávali Smile 140g za opravu mluví za vše. Příště budu chytřejší při skládání grupy a nedám vedle sebe modrýho tanka s modro-zeleným healem Smile Ale nakonec sme to dali, Prcek se snažil, na progres reagoval dobře, je to zjevně typ co mu nevadí progresovat až na krev Smile Takže jsem dal v hlasování palec nahoru. Ještě si zapamatovat dávat pass při disování a pár drobností a půjde to. Až si to tady přečte Wita, tak ti určo taky poradí, jak se dá za malou námahu zlepšit eq. Dají se pěkny věci na tankadina udělat v BSku apod...
Uvidíme, co ostatní gildovní stařešinové.
Morph
Morph
Sergeant
Sergeant

Male Poèet pøíspìvkù : 48
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Prccek Empty Re: Prccek

Příspěvek  Rhynotic Tue Jan 06 2009, 09:57

jak vidim, morphik uz ji zkousel, vidim ze je par much, ty se daji vychytat, lidi potrebujem jsem PRO
Rhynotic
Rhynotic
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 12
Registration date : 09. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Prccek Empty Re: Prccek

Příspěvek  Morph Wed Jan 07 2009, 17:55

Přijata za adeptku 7.1.2009 (Pak jí někdo dejte správnej rank, já kvůli jistýmu lemroňovi nemůžu)
Morph
Morph
Sergeant
Sergeant

Male Poèet pøíspìvkù : 48
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Prccek Empty Re: Prccek

Příspěvek  Stranger Thu Jan 08 2009, 22:54

Morph napsal:Přijata za adeptku 7.1.2009 (Pak jí někdo dejte správnej rank, já kvůli jistýmu lemroňovi nemůžu)

dal jsem Ti uplne stejny prava, jako SL ranku ty kluku

Stranger
Grunt
Grunt

Male Poèet pøíspìvkù : 17
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Prccek Empty Re: Prccek

Příspěvek  Morph Sat Jan 31 2009, 11:56

Včera mi z Prccka napsal její přítel a vysvětlil mi co a jak. Lenka si našla práci a nestíhá bohužel nic jinýho zatím než makat od rána do večera. Takže dala paladinku do opatrovnictví právě jemu, možná se vrátí, až si najde jinej job nebo se stane nějaký jiný zásah z hůry Smile
Morph
Morph
Sergeant
Sergeant

Male Poèet pøíspìvkù : 48
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Prccek Empty Re: Prccek

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru