-= Sanct Lor =-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zdravim

5 posters

Goto down

zdravim Empty zdravim

Příspěvek  moller Thu Jan 08 2009, 11:54

caute, regol som sa u vas, lebo som vas chcel pozdravit (tych co si ma pamataju z minuleho posobenia a mozno aj inych)..ako sa dari? btw vsetko dobre v novom roku, cmuk cmuk hug rabbit
ti co vas pamatam (strang, zdimacka, ghost) hrate este za povodne postavy? alebo ste zacali nieco ine?
tak gl v novej a urcite pohodovej guilde, ak by trebalo hociaky help, tak sa kludne ozvite, jak za starych cias Wink

moller
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 5
Registration date : 08. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

zdravim Empty Re: zdravim

Příspěvek  Morph Thu Jan 08 2009, 15:22

Ahoj Molly, obvyklá všední nuda a brouzdání po fórech tě k nám přivedlo? Smile Aspoň se dá na něco odpovědět kromě přihlášek, tažke se mrozhodně rád, že jsi písnul. Daří se nám myslím obstojně. Jenom sháníme lidičky abychom začli skládat i 25 raidy. Hlavně s healama sme na štíru, tak kdybys věděl o nějakým nevyužitým, pošli ho k nám. My si s ním už poradíme Smile Jinak všichni tři, já, Strang i Ghost hrajeme za původní postavy jako mainy. Ty dvě lamky navíc nemají ani alta co by se blížil 60ce, natož víc. A ješte k tomu od novýho roku Strang maká v Praze přes týden, tak nema zatím pořešenej net a Ghost taky kdesi pracuje snad v Příbrami či co, tak je těžký je teď potkat přes všední den ve hře Sad
Vám taky v Inc gl a ať se daří. Měj se a zase písni bounce
Morph
Morph
Sergeant
Sergeant

Male Poèet pøíspìvkù : 48
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

zdravim Empty Re: zdravim

Příspěvek  Stranger Thu Jan 08 2009, 22:24

hohoho, zdravim Te.

jak rekl morph, mam ted dost plnej program v RL. zmenil jsem praci atp a jeste nemam poreseny bydleni. Takova mala perlicka, co te asi pobavi - nejspis budu bydlet s faralynem. Pracujeme asi 30 metru od sebe, dokonce jsme uz stihli zajit polozit par pivek :-) Co se tyka wowka, tak mame vsechno sundany, co se tyce 10man raidu, bohuzel nas neni tolik a nejsme tak HC guilda ( slejzame se na raid jak svaby napivo), abychom ted mohli chodit 25man. Kazdopadne chut by byla :-D

no nic, nemuzu tu bejt moc dlouho, protoze s tim netem to mam taky slozitejsi :-( tak se mej krasne a gl ve hre i v RL :-)

Strang

Stranger
Grunt
Grunt

Male Poèet pøíspìvkù : 17
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

zdravim Empty Re: zdravim

Příspěvek  moller Fri Jan 09 2009, 13:39

Smile
faralynovi kupujem tento tyzden karty of nobles, uz davnejsie sme si pokecali a urovnali stare spory

btw skusal som si nejak zmenit skin fora, niezeby sa mi to predvolene nepacilo, ale tie tmave kombinacie nie su nejak pre moje oci..a nenasiel som to nikde v nastaveniach, som stale ta velka lama, tak pls poradte ci sa to vobec da menit a pripadne aj kde to mam, ja blb, hladat Wink

som rad, ze sa vam dari, najma v normal zivote :)ja zas idem v nedelu na krstiny jedneho maleho cloviecika a prvykrat beriem svoju mladu do sirsieho okruhu mojej rodiny a znamych, tak som zvedavy, jak to dopadne Razz affraid

moller
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 5
Registration date : 08. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

zdravim Empty Re: zdravim

Příspěvek  Warder Thu Jan 15 2009, 01:12

Ajta, krajta, kdopak to sem zabloudil? Razz
Zdravicko Mollere! Ja se mam suprove, ale tak jako celej zivot. Jaky si to udelas, takovy to mas Wink Nejaky nehody nebo obtize me nemuzou vykolejit...
Jen ted moc nehraju. Chvili nebyla chut kvuli lagum a ted neni ke vsemu ani moc cas. Kdyz byl, tak mi odesel v praci internet, takze zase nic. Asi abych si na to moc nezvyk Evil or Very Mad Ale ja to vsechno vyresim :-D
Jinak guilda to nova ani moc neni. Ja ji zakladal, kdyz jsem odesel z Incomingu a byli jsem tam vlastne ja, Strang se Zdimackou s altama a dal jeste kamosi z Ultimy Online. Jen jsme to nehrotili, jak uz byl konec TBC. Nemelo to ani moc cenu...
Jinak jsem rad, ze jsi napsal. Ve hre jsem s tebou nekecal ani nepamatuju. Nekdy te asi premluvim na dung, abych ozkousel, jestli jsi nezapomel tankovat :-P
Warder
Warder
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 14
Registration date : 02. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

zdravim Empty Re: zdravim

Příspěvek  moller Wed Jan 21 2009, 11:34

hh viem, ze neni uplne nova, ale vsimol som si podla spamu naboru v storm peaks, ze ste to rozbehli viac, nez v tbc

tankovat som nielen ze zabudol Sad ..fakt je ten, ze hram ele shamika, warrior je stale 70 s planom vylevelit ho iba cez questy (goldyyyy!!! Razz ) v nejakom rozumnom case aspon na 77 (cold weather flying) a spravit z neho herb/min farmara..takze ten dung mozme kludne skocit (najdes ma na nicku shel), ale asi toho vela so shamanom nenatankujem Laughing

moller
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 5
Registration date : 08. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

zdravim Empty Re: zdravim

Příspěvek  Morph Mon Feb 16 2009, 19:48

Kvák, chodí sem ještě někdo? bounce
Morph
Morph
Sergeant
Sergeant

Male Poèet pøíspìvkù : 48
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

zdravim Empty Re: zdravim

Příspěvek  moller Tue Feb 17 2009, 01:44

ja tu sem tam nakuknem, ale mate tu po tom spojeni uplne mrtvo

moller
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 5
Registration date : 08. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

zdravim Empty Re: zdravim

Příspěvek  Shedy Sat Mar 14 2009, 13:38

Ahoj. nj v podstate to nema smysl sem uz chodit. By jsme si tu povidali tak sami se sebou. Jen jsme jeste nemeli odvahu to forko zrusit kdyz nas stlao tolik krve ho udelat Very Happy
Shedy
Shedy
Administrátor
Administrátor

Male Poèet pøíspìvkù : 54
Registration date : 21. 10. 08

http://sanctlor.wowrpg.org

Návrat nahoru Goto down

zdravim Empty Re: zdravim

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru