-= Sanct Lor =-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

D I A B L O

3 posters

Goto down

D I A B L O Empty D I A B L O

Příspěvek  Leninecek Tue Jan 20 2009, 00:03

DIABLO, kdo by neznal tuto herní klasiku. A kdo by ji nehrál? Snad jen ti, co žili v dobách, kdy neznali slovo počítač nebo ti, jenž teprve přijdou na svět. A pokud se snad na světě najde někdo, kdo Diablo nikdy nehrál ba o něm snad ani neslyšel!, tak to je tak.....tak....takové slovo ještě nikdo nevymyslel confused
Diabloje klasika, je hra-učitelka pro dnešní vývojáře. Kolik lidí se snažilo a snaží přejít stín Diabla, kolik se jich pokouší vytvořit lepší hru než je Diablo. Daří se jim to? Na to má asi každý svůj názor, nicméně většina lidí zastává ten, že hra Diablo stále je na trůnu RPG her. Existují i jiné výborné RPG hry. Sacred, Dungeon Siege, Gotika... Jistě výborné hry, které člověka zabaví na několik hodin. Lepší grafika než v Diablu a asi i pár jiných věcí. Jako např. jízda na koni či jiných zvířatech, tvorba družiny...Když se nad tím tak člověk zamyslí, tak si musí říci, v čem je to Diablo tedy lepší? Odpověď je v podstatě jednoduchá. Příběh. Ano vážení přátelé, to co dělá Diablo Diablem není grafika, rozmanitost úkolů či cokoli jiného. Je to právě příběh který vás připoutá k obrazovce a nepustí, dokud ho se svým hrdinou nedokončíte. Copak to jde, klidně spát, když máte na svých bedrech osud světa? A pak když konečně porazíte Diabla zjistíte, že to není konec? Že se svou armádou nemrtvých teď zemi plení Baal. A tak se musíte znovu vydat mezi hordy stvůr, při nichž obyčejným smrtelníkům tuhne krev v žilách, praskají kosti děsem, a vypadávají oči strašlivým úžasem. Ale vy si to dovolit nemůžete. Musíte jim čelit s kamenou tváří, s odhodláním a hlavně, musíte v sebe věřit. Protože pokud jen na chvilku zapochybujete, mocnosti pekelné zesilí a jejich armáda vzroste o několik stovek démonů pokaždé s vaším zaváháním. Celý svět na vás upírá svůj zrak. Všichni nedočkavě očekávají jak dopadne závěrečná bitva. A vy? Co očekáváte vy? Slávu? Snad bohatství? Korunu? Ne, vy už nemůžete očekávat nic. V poslední bitvě padne buď jeden život, nebo dva. Padnete buď vy, a nebo Baal a vy. Tolik úsilí stojí přemoci toho démona. Avšak...naděje umírá poslední. A když lidé slaví konec vítězné bitvy, připíjí a vzpomínají na vás, jeden tvor s nimi není. Jeho jméno je v pekle zakázáno vyslovit. V jeho meči kvílí miliony duší zabitých démonů. Jeho ruce mají sílu vrátit mrtvé zpět do života. Tyrael. Anděl, jenž je možná samotným bohem. Vrací vás zpět do života a posílá žít normální život. Ale jde to? Po tolika letech strávených ukrutným bojem? Pokoušíte se. A možná že se vám už začalo i dařit. A večery trávíte u ohýnku uprostřed vesnice vyprávěním svých dobrodružství dětem a zvědavých dospělých. Bavíte se a oni s vámi. A tak to jde den po dni a vám už se dokonce zdají normální sny. A ty kruté boje s mocnosti pekelnými? Ach, možná to byl také jen sen.....
Je pozdní jarní večer, vůně kvítí a rozpáleného dřeva podtrhuje nádhernou atmosféru, která vládne na oslavě ve vaší vesničce. Oslava jara je tento rok opravdu úžasná! Když už je vše vypito a jsou protancovány střevíce všech dam, je na čase si jít lehnout. Jdete ke své světničce s úsměvem na tváři, na chvilku se zastavíte a zadíváte se na hvězdy, kterým jasná obloha přeje. A najednou vidíte něco, co by tam patřit nemělo. Obrovská hlava démona se vznáší na obloze a krutě se směje. To už je na nohou celá vesnice, město...celý svět. Všichni to vidí a všichni vědí co to znamená. Ďábelská éra neskončila. Na trůn se dostal Diablo Třetí. A jeho cílem je zničení všeho živého. A vy víte co musíte udělat. Musíte vyhrabat dlouhá léta pohřbenou svou zbroj, o které ale už teď víte, že nebude proti tomuto novodobému zlu co platná. Vaše kouzla mu budou pro smích a vy sami, jako smutná karikatura. Ale máte v sobě něco, o čem mladý ďábel neví. Máte v sobě odhodlání a za zády velmi nasr.....Tyraela. Boj začíná a je jen na vás, zda se stanete karikaturou, nebo Pánem celého světa.

Leninecek
Scout
Scout

Female Poèet pøíspìvkù : 10
Registration date : 22. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

D I A B L O Empty Re: D I A B L O

Příspěvek  Morph Tue Jan 20 2009, 00:57

Děláš pro Blizzard propagačku? Smile No já nevím, ale když jsem hrál Diablo, tak mi bylo tak 12 let a na ňákej příběh jsem úpřímně řečeno kašlal, navíc s ajinou to nebylo slavný bounce Ale klikačka to byla neuvěřitelná, se dívím, že mi myška vydržela tak dlouho. Stejně byla na jedničce nejlepší ta hudba ve vesničce. Kdyby ji někdo někde sehnal v mp3, tak ať dá vědět Smile
Morph
Morph
Sergeant
Sergeant

Male Poèet pøíspìvkù : 48
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

D I A B L O Empty Re: D I A B L O

Příspěvek  Leninecek Tue Jan 20 2009, 03:49

Nejsem jejich propagátor Very Happy Spíš se nudim, páč nemám zatím penízky na zaplacení ACC, páč mi etě nedorazila výplata. Ale jak vsichni víme, v České Republice je to normální jocolor

Leninecek
Scout
Scout

Female Poèet pøíspìvkù : 10
Registration date : 22. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

D I A B L O Empty Re: D I A B L O

Příspěvek  Morph Tue Jan 20 2009, 04:30

Tak jsi rozjela aspoň offlineovku jo? Smile Hihi, závislák jak se sluší a patří. Co ste hráli v D1 a v D2? Já v jedničce jel nejradší slečnu rogunku a ve dvojce sem nejdál dotáhnul koudelnici. Firewall (nebo jak se to jmenovalo) ftw.. dokud mi někdo nepřinesl jakejsi vošklivej patch, kde to bylo šíleně nerfnutý Sad
Morph
Morph
Sergeant
Sergeant

Male Poèet pøíspìvkù : 48
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

D I A B L O Empty Re: D I A B L O

Příspěvek  Leninecek Tue Jan 20 2009, 18:01

Jedničku jsem jela za Amazonku, dvojku jsem projela několikrát kouzelnicí, druidem, amazonkou a nekromancerem. Přičemž nejvíce mi vyhovovala kouzelnice, mistrovství ledu. Viva plošná kouzla cheers

Leninecek
Scout
Scout

Female Poèet pøíspìvkù : 10
Registration date : 22. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

D I A B L O Empty Re: D I A B L O

Příspěvek  Morph Tue Jan 20 2009, 21:29

Amazonku Smile Ja v D2 jel nejdřív u kouzelnice lightningy, páč se mi líbilo to max dmg číslo (jak bylo 1-xxxxx) akorát mě pak štvalo, že je to tak náhodný a klidně dám i za 10 a tak sem s tím sekl a šel do fire. Ten firewall byl právě plošnej a s děsnou dmg, naházelo se to přes celou obrazovku a pak jen polootilo :-)
Morph
Morph
Sergeant
Sergeant

Male Poèet pøíspìvkù : 48
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

D I A B L O Empty Re: D I A B L O

Příspěvek  moller Wed Jan 21 2009, 11:44

barbarian - v ere d1-d2 som bol viac na hrubu melee silu..leapnut medzi kopu moo-moo-moo, moo-moo? tajnych krav, postavit sa do nejakeho rohu, aby ma kosili len 3 a dufat, ze som napchal dost potiek do opasku a inventara, aby som prezil cely kravin Laughing mal som to (d2 na nightmare) takmer dokoncene, ked som si nahodil patch 1.10 a zrazu som nevedel zabit vacsie skupinky + vyslo wow, tak som na to zanevrel

moller
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 5
Registration date : 08. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

D I A B L O Empty Re: D I A B L O

Příspěvek  Leninecek Wed Jan 21 2009, 13:19

Jooo, do kravína běhal můh drahý s paladinem. Vypadalo to dost hustě,tolik krav tam, to by bylo guláše na celý rok Very Happy

Leninecek
Scout
Scout

Female Poèet pøíspìvkù : 10
Registration date : 22. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

D I A B L O Empty Re: D I A B L O

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru