-= Sanct Lor =-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

80lvl resto/ele shaman funai

2 posters

Goto down

80lvl resto/ele shaman funai Empty 80lvl resto/ele shaman funai

Příspěvek  Fjunai Thu Dec 25 2008, 01:57

Zdravim vsechny z vasi guildy Sanct lor.....

Jmenuji se Michal je mi 15 let a jsem z Prahy (Zbraslav), hraju fotbal ale jen mistni ligu takze zadne omezeni kvuli sportu asi nebude, ale spis kvuli skole chodim na gympl a prochazim jen tak tak.....

Tak ted uz neco o me zkusenosti ve WoW: Drive asi pred 2,5 lety jsem si poprve zahral WoW u meho kamarada a strasne me to chytlo.... ze zactku jsem hral na free serveru mystiq.cz ale kvuli wipum sem presel na ofik... zezacatku jsem hral na serveru Alonsus ale kdyz jsem asi v zari zjistil ze na Drak'thulu hrajou dva moji kamosi presel jsem tam taky....
Ma predchozi guilda Odpadlici me hodne zklamala.... a uz bych to nechtel znovu zazit.
raidy v TBC : az na sunwell sem byl vse na jinem charu tady uz sem nestihl Smile

WoW hraju kdyz muzu porad kdy to jde....
Kvuli guilde co jsem mel do tedka mam gear jen z HC, ptze si myslim ze poradne raidovat je vetsi zabava se svou guildou.....


pro guildu jsem pripraven i zamenit spec na resto ci enha podle toho co bude potreba

Link na armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Funai

Fjunai
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 3
Registration date : 25. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

80lvl resto/ele shaman funai Empty Re: 80lvl resto/ele shaman funai

Příspěvek  Morph Thu Dec 25 2008, 02:08

Ahoj, jen takovou rychlovku: do kolika gild se hlásíš zároveň?:-)
Morph
Morph
Sergeant
Sergeant

Male Poèet pøíspìvkù : 48
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

80lvl resto/ele shaman funai Empty Re: 80lvl resto/ele shaman funai

Příspěvek  Fjunai Thu Dec 25 2008, 02:15

ano se stenou prihlaskou jsem to zkousel i do INC ale zjistil jsem ze to neni guilda pro me.....

myslim si ze vase guilda by mohla byt ta prava co jsem tak narazil cloveka jmenem ledoborec skvele se mi snim povidalo o hodu vasi guildy a zaujalo me to proto si myslim ze byste to mohli se mnou aspon zkusit Smile

Fjunai
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 3
Registration date : 25. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

80lvl resto/ele shaman funai Empty Re: 80lvl resto/ele shaman funai

Příspěvek  Morph Thu Dec 25 2008, 03:22

1) abych pravdu řekl, docela mě naštvalo, že sis dal dvě přihlášky naráz, tohle prostě nemám rád, navíc když jsi ji jen okopíroval a změnil pouze jméno gildy
2) Říkáš, že jsi odešel z gildy Odpadlíci, protože tě zklamali. Můžeš k tomu říct něco víc, ať víme o co šlo konkrétně?
3) S jakou postavou jsi odraidoval TBC kromě Sunwellu? link na armory? proč jsi přešel na jinou postavu?
4) Pár chvil jsme si whispovali, některý věci jsi vysvětlil, proč jsi zrušil přihlášku u INC, a snažil se o omluvu, že nemáš rád dlouhý psaní atd. Snaha se cení a nemám problém s "druhou šancí" :-)
5) Ještě napiš info na co se tady ptám a uvidíme. Zatím jsem na vážkach, i když jsem spiš pro dát ti šanci jako adeptovi, ať se ukážeš ve hře apod než jen tady na forku.
Morph
Morph
Sergeant
Sergeant

Male Poèet pøíspìvkù : 48
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

80lvl resto/ele shaman funai Empty Re: 80lvl resto/ele shaman funai

Příspěvek  Fjunai Thu Dec 25 2008, 12:33

Morph napsal:1) abych pravdu řekl, docela mě naštvalo, že sis dal dvě přihlášky naráz, tohle prostě nemám rád, navíc když jsi ji jen okopíroval a změnil pouze jméno gildy
2) Říkáš, že jsi odešel z gildy Odpadlíci, protože tě zklamali. Můžeš k tomu říct něco víc, ať víme o co šlo konkrétně?
3) S jakou postavou jsi odraidoval TBC kromě Sunwellu? link na armory? proč jsi přešel na jinou postavu?
4) Pár chvil jsme si whispovali, některý věci jsi vysvětlil, proč jsi zrušil přihlášku u INC, a snažil se o omluvu, že nemáš rád dlouhý psaní atd. Snaha se cení a nemám problém s "druhou šancí" :-)
5) Ještě napiš info na co se tady ptám a uvidíme. Zatím jsem na vážkach, i když jsem spiš pro dát ti šanci jako adeptovi, ať se ukážeš ve hře apod než jen tady na forku.

*2 jj k tomu toho mam hodne co rict byl sem s ni drive naprosto spokojeny, byly jsme taka mala guilda...... drive jsme tam byly 2 80ky ja a stormrages, tak sme si rekli ze ji trosku pozvedne on byl spise o webovych strankach a vt..... ja sem byl spise od invitovani novych lidi do guildy.... nabrali sme jich za kratkou dobu opravdu hodne ale nikdo nebyl schopny se na necem domluvit.... a ani kdyz bylo online 10 80ek a zevlovali v Og... proste asi nechteli.... nebo ja nwm co... fakt si myslim ze sem pro tu guildu udelal hodne..... a odesel sem protoze jednou kdyz sem byl na vt ja storm a par dalsich lidi (nebyl tam zadny dospeli.....asi pro to.....) zacali do me strasne nadavat ptze sem rekl co kdyby nas vic zkusilo jit do jine guildy ze bysme tam pak mozna dostali veti chut raidovat....

*3) tak toho jsem se bal nejvic drive jsem hral na srvru Alonsus a asi pred 1,5 rokem sem prestaval skoncit s hranim a rekl jsem si ze toho dosahnu jen tak kdyz si deletnu char..... na armory asi neni nwm nick: Kinir :'-( mam za nej mozna este pak sreenu....

Fjunai
Scout
Scout

Male Poèet pøíspìvkù : 3
Registration date : 25. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

80lvl resto/ele shaman funai Empty Re: 80lvl resto/ele shaman funai

Příspěvek  Morph Fri Dec 26 2008, 05:25

Okáčko. Ti, co se chtějí na něco zeptat, ať to udělají co nejdřív a hlasují v daném topicu. Ať se to trošku hne z místa :-) - to samé u Rymy
Morph
Morph
Sergeant
Sergeant

Male Poèet pøíspìvkù : 48
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

80lvl resto/ele shaman funai Empty Re: 80lvl resto/ele shaman funai

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru